Teraz jest 28 mar 2024, 12:44




Utworz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postow.  [ Posty: 581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:15 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9148
Lokalizacja: Włodowice
A więc żeby było wszystko jasne:

- jestem zdecydowanym przeciwnikiem uczestnictwa akcjach typu "łapanko/kontrole" osób nie związanych stosunkiem służbowym i na tym forum ich promocji nie będzie,

- zdjęcia osobom niszczącym środowisko robić wolno i wręcz należy, byle by później trafiały w ręce odpowiednich służb,

Zapis czata zostanie zarchiwizowany i doklejony do tego postu (wpisy dotyczące tej tematyki, wcześniej było kilkadziesiąt niemiłych zapisów dotyczących innej tematyki):

Przed moim postem był wpis Dawida zarzucający mi że zablokowałem mu możliwość pisania na forum (nie zachował się podczas blokowania całości forum)

Cytuj:
Michał 15:00
@dawidoruba - najpierw myśl później pisz, choć w najbliższym czasie ani Ty ani nikt inny takiej okazji mieć nie będzie

Michał 15:05
Dzięki kliku klikającym bez opamietania, ładu i składu rozważam zamknięcie forum

Michał 15:09
Na chwile obecną czat zostaje aktwny

sandwich 15:09
ludzie! nie było mnie dziś na forum godzinę tylko i zamknęli? obiecuję że będę co 5 minut!

sandwich 15:12
dlaczego nie można odpowiadać na posty?czy forum już będzie tylko read-only?

sandwich 15:13
jeżeli chodzi o Dawida nie odebrałem tego jak propagowanie łapanek a dokumentowanie łamania prawa, co powinno być obowiązkiem wszystkich. I donoszenia do odpowiednich władz.

dawidoruba 15:29
Michał następnym razem też czytaj co sam piszesz, bo piszesz mi w ostatnim poście "Dawid podaj mi przykłady..... a później zamukasz przedemną wszystkie wątki żebym przypadkiem nie odpowiedział.

dawidoruba 15:29
Tak jak i Ty masz zwolenników tak i ja mam tutaj więc dlaczego Ty masz być lepszy odemnie? Uważasz się za takiego?

Szymon 15:32
Proponuję każdemu ruszyć 4 literki w teren, przewietrzyć się lekko, wrócić i spokojnie sobie to przemyśleć. Bo znowu się robi bałagan na forum.

Szymon 15:32
Ludzie nie ma większych problemów niż jakies pierdoły ?? Każdy czasem powinien się ugryźć w klawiaturę i przemyśleć swój post :)

Michał 15:35
@Dawid - wywaliłem tylko fragment nawołujący do uczestnictwa w łapankach

Szymon 15:35
A co do blokady Michał jest na forum Adminem, Bogiem i Carem, jeżeli uważa że coś przekracza pewne normy, to to usuwa, jeżeli komuś to nie pasuje, przecież może założyć własne forum.

Michał 15:36
a zablokowany jest dostęp dla WSZYSTKICH i żeby było wiadome, tym razem poszło o coś innego,

sandwich 15:38
jak mam ruszyc 4 litery jak zaraz burza będzie? a poza tym parę osób chce z tego forum zrobić towarzystwo wzajemnej adoracji. Trochę iskrzenia jest potrzebne, bo innaczej forum zejdzie na nudę.

sandwich 15:39
Banery zniknęły i jakoś dziwnie czat zaczął działać

Szymon 15:39
oj tam oj tam burzy się nie bój. Tylko czasem to iskrzenie przekracza pewne granice.

sandwich 15:42
"a zablokowany jest dostęp dla WSZYSTKICH i żeby było wiadome, tym razem poszło o coś innego," możesz przybliżyć, bo myślałem, że o kłótnie z Dawidem.

dawidoruba 15:43
ja też to tak odebrałem, widzę że mój tok rozumwania nie jest odosobniony.

sandwich 15:43
Szymon ogólnie masz rację. Ale "smarowanie" też ma granice

... (wpisy dotyczące innej tematyki, choć samo wydarzenie też miało wplyw na zablokowanie forum)

Michał 16:11
@ Dawid i Sandwich - na to nałożyło się wiele spraw, a postawa Dawida który zarzuca mi miłość i popieranie quadów, oraz sytuacja z czata były to takie pkt graniczne

Michał 16:12
które przepełniły czarę, jak lubicie się gryźć między sobą to w necie miejsca pod dostatkiem...

Endrju62 16:13
Forum zawieszone? Myślałem, że to kolejny stan wojenny. Odetchnąłem.

sandwich 16:15
teraz czepiasz się mnie insynuują, że szukam zaczepki - "jak lubicie się gryźć" Ja w żadnej w tych dyskusji nie byłem stroną

dawidoruba 16:18
Michał jkbyś traktował wszystkich jednakowo i z równymi prawami nie było by problemu żadnego, piszę to do ostatniego posta o quadowcach bo piszesz tam że:

juzo 16:18
a było już tak spokojnie, od ostatniej zadymki....

dawidoruba 16:18
"Moją opinię o "łapankach" podziela też kilka innych osób których zdanie cenię, czyli każdy kto ma inne zdanie od Ciebie jest już bezwrtościowy?

dawidoruba 16:19
moje zdanie na tym forum też popiera kilku bardzo wartościowych osób to już się dla Ciebie nie liczy?

dawidoruba 16:20
Dlaczego nie blokujesz tematów jak powstaje np rajd 4x4 przez jure a blokujesz tematy jak łapanki na nielegalny ofrroad?

juzo 16:21
przestańcie z tymi łapankami. w myśliwych się bawicie, dorośli ludzie. od pewnych spraw są odpowiednie służby i to one powinny działać.

Michał 16:21
gdzie ten temat? i gdzie jest moje poparcie?

dawidoruba 16:22
Traktój wszystkich jednakowo i z należytą godnością a będziesz tak samo traktowany

Michał 16:22
łapanek nie popieram i na tym forum ich propagowac nie będziesz

dawidoruba 16:22
juzo a znasz mie? wiesz w czym działam i za co mi płacą?

juzo 16:23
dzisiejsza prognoza pogody w porannym tefałenie była prowadzona z parku miniatur w ogrodzieńcu

Szymon 16:24
@dawidoruba - moja propozycja, daj sobie na wstrzymanie ze swoimi łapankami, chcesz to rób to na swoim forum nie na tym.

Szymon 16:24
wojujesz w temacie quadów, potem znikasz teraz się znowu pojawiasz z tymi quadami, a był już spokój. Za chwilę strzelisz focha że juz nie wejdziesz na to forum i za pół roku od nowa.

Szymon 16:25
to moja złośliwa opinia w tym temacie, szumy gdzie indziej a nie tu.

dawidoruba 16:25
Michał jeśli kasujesz mój post o "łapaniu ludzi którzy łamią prawo" a nie kasujesz postów które namawiają do uprawiania Off-roadu na jurze to jakie wnioski wysnuje każdy z obywateli w tym i ja?

juzo 16:25
nie znam cię i nie interesuje mnie, kto ci za co płaci. chodzi mi tylko o to, że qudziarzy powinny zatrzymywać odpowiednie służby a nie forumowicze biegający po lesie. tylko tyle.

dawidoruba 16:26
Szymon jesteś adwokatem Michała? Michał jest dorosły i sam bierze odpowiedzialność za swoje słowa i on mi odpisuje. Wojuje tylko wtedy jak trzeba.

Michał 16:26
dalej czekam na link do tej mojej promocji

dawidoruba 16:27
Juzo własnie opowiednie służby płacą mi za to że łapiemy quadowców, poczytaj też troche o prawie bo widze że nie jesteś w temacie.

Michał 16:27
i jaki post Ci skasowałem?

mlody 16:28
wolniej bo nie nadanżam z kursorem

juzo 16:29
dawidoruba, jestem w temacie, spokojnie, nie gorączkuj się tak.

dawidoruba 16:29
Michał kasujesz moje cześci rozmów

Michał 16:29
a uzasadnienie przeczytałeś?

dawidoruba 16:29
a propagowanie Twoje polega np na nie usunięciu viewtopic.php?f=18&t=4364&hilit=4x4

dawidoruba 16:30
rajd był nie legalny

dawidoruba 16:30
bo nie mieli pozwoleń od gmin na przejazdy

dawidoruba 16:30
dlaczego wtedy tak czujnie nie obserwowałeś tematu?

dawidoruba 16:31
specjalnie wybrliśmy się do gmin popytć czy ktoś był po jakieś zgody

Michał 16:31
czekam na post w którym promuję na forum offroad

dawidoruba 16:31
czy ty nic nie rozumiesz?

dawidoruba 16:31
czy tylko takiego zgrywasz?

Szymon 16:32
Nie jestem adwokatem, tylko robisz szum, zaraz odegrasz obrażonego i znowu znikniesz i przez takiego anty-4x4-quada mamy zablokowane forum.

Michał 16:32
nic, ale zapewne zaraz mnie ościecisz

Tomekarcheo 16:32
uff, jest forum... Ludzie dajcie spokój z tymi kłótniami bo później wszyscy cierpią z tego powodu. Luz!

dawidoruba 16:32
szymon pocztraj wczesniej bo też w temacie nie jesteś

dawidoruba 16:32
nie tylko przezemnie

Michał 16:33
nikt tak nie twierdzi

dawidoruba 16:34
jeżeli nie kasujesz postów w których są informacje o wprowadzenie nielegalnego rajdu 4x4 na szlak orlich gniazd a kasujesz wszystko co tyczy się łapania takich delikwentów to z samej logiki wynika po czyjej jesteś stronie

dawidoruba 16:34
dotrło teraz?

dawidoruba 16:34
bo już prościej nie potrafe tego Ci przedstawić

Michał 16:34
albo zmień ton albo polecisz z forum

dawidoruba 16:35
to masz Michale na swoją obronę w tej kwestii?

Michał 16:35
"dotarło teraz" możesz pisac do swoich bliskich znajomych

juzo 16:35
dawidoruba strzelasz ślepakami, nigdy nie przeczytałem na tym forum postów w wykonaniu admina, gdzie promuje on offroad. zawsze pisał na te tematy bardzo rozsądnie. powtórzę - bardzo rozsądnie.

Michał 16:36
wyjaśniałem Ci to kilka razy - od łapanek są służby, a ja nie życzę sobie by tu nawoływać do ich wyręczania

Michał 16:36
zdjęcia tak jak najbardziej, ale tylko tyle

dawidoruba 16:36
Cieszę się że dogadaliśmy się.

dawidoruba 16:37
Ty zrozumiałeś moje przesłanie ja Twoje i jest GIT

dawidoruba 16:37
A reszta wyciągnie z tego wszystkiego wnioski jakie będzie chciała

Michał 16:38
a czy impreza jest nielegalna nie decydujesz Ty tylko służby / przedstawiciele instytucji do tego powołanych

Szymon 16:38
Poza awanturą: Pochłodniało i na SBoxie i na dworze :) Uff -> w stolicy leje, na razie słabo, ale może Krępę zgasi.

juzo 16:40
dawioruba nie rób z siebie jedynego sprawiedliwego szeryfa......

dawidoruba 16:40
Michał jestem często wynajmowany rzez te odpowiednie służby do pomocy, a co do imprez też nie rzucam słow na wiatr bo mógłym na tym źle wyjść (sprawy w sądzie itp) zawsze wszystko dokładnie jest sprawdzane. tzn pozwolenia itp.

dawidoruba 16:41
juzo nie jestem jedyny sprawiedliwy, jestem jednym z wielu...

Michał 16:50
możesz być wynajmowany nawet przez Prezydenta, totalnie mnie to, jak i fakty z życia innych uczestników forum, nie interesuje

Robert 16:51
czy na forum jest aktywny system ignorowania wybranych użytkowników ? może to jest wyjście ? klikam sobie ze dwie nawiedzone osoby i nie muszę czytać ich wypocin

dawidoruba 16:52
Robert ale jak ktoś Cię będzie oczerniał jawnie na forum też tego widzieć nie będziesz i nie będziesz mógł się obronić ;) to taka moja skromna sugestia

sandwich 16:52
i każdy będzie czytał tylko siebie

Michał 16:52
technicznie jest taka mozliwość - dodanie do wrogów

Robert 16:54
sandwich - nie przesadzaj, poza kilkoma piszącymi jednozdaniowe posty- śmieci i grupą dzieci jesto co i kogo czytać

Robert 16:54
zaraz wypróbuję tych "wrogów", strasznie to brzmi ;)

dawidoruba 16:55
Rozumię że jak nie będe mógł z Tobą rozmawiac przez forum to jestem jedną z nich ;)

sandwich 16:56
no to teraz każdy się dowie kogo Robert nie lubi. Wystarczy mu zadać proste pytanie i nie doczekać się na odpowiedź :)

Robert 16:57
zaraz nie lubi, szkoda czasu na to

Robert 16:57
Dawid - spoko ;)

Michał 16:59
Jeszcze jedna sprawa - WSZYSTKICH traktuje równo, gdyby tak nie było to bym wywalił Tomka, Dawida, czy dowolną inną osobe która napisał posta nie zgodnego z moim poglądem

Robert 17:00
spoko, działa :), polecam tę opcję, forum zaraz wygląda lepiej :)

sandwich 17:01
Ha! teraz jestem inną osobą :)

Robert 17:01
że co ? :D

sandwich 17:01
Robert! Widzisz mnie?

sandwich 17:02
I wszystko jasne :(

Robert 17:02
widział ktoś sandwicza ? :P

Tomekarcheo 17:03
Michał - którego Tomka? Co ja Ci zrobiłem... :D

Robert 17:03
lepiej się martw czy Pan Admin Cię widzi ;), być może należysz do grupy "awanturników" :P

sandwich 17:06
ciekawe będą dyskusje jak ludzie będą widzieć co trzeciego posta i to nie tego samego

sandwich 17:06
bdzie można na jednym wątku prowadzić kilka niezależnych wymian zdań

Michał 17:07
Tomekarcheo, wiesz że nie o Ciebie chodzi, zresztą Tomek_ zastosował się do "sugestii" i wyszło to wszystkim na dobre

sandwich 17:07
a jak ktoś będzie wszystkich lubił to się nie połapie

Tomekarcheo 17:07
wiem Michał, próbuję trochę rozładować atmosferę

Michał 17:09
Dawid juz odkrył iż odblokowalem forum

sandwich 17:10
co z tego jak banerków nie ma i czat chodzi dziwnie. Trzeba odświerzać i przewijać

Robert 17:11
u mnie jest okej, chyba masz bana ;) :P

sandwich 17:11
odświeżać

dawidoruba 17:12
Pewnie nie tylko ja odkryłem ;) U mnie też jest poprawnie

sandwich 17:13
macie banerki :(

Robert 17:13
baner dodał Cię do wrogów :P

sandwich 17:14
już mnie polubił

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2007, 20:29
Posty: 3061
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Michał napisał(a):
A więc żeby było wszystko jasne:

- jestem zdecydowanym przeciwnikiem uczestnictwa akcjach typu "łapanko/kontrole" osób nie związanych stosunkiem służbowym i na tym forum ich promocji nie będzie,



Ale jak można zrobić takie łapanko, kontrole indywidualnie. Jakoś sobie technicznie tego nie wyobrażam, więc dziwię się, że coś takiego można promować.

Natomiast łapanko z aparatem dozwalasz?

_________________
-------------------------------------------------------------------
http://www.towarzystwojurajskie.pl/
strona domowa:
http://www.sa.wicz.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:27 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9148
Lokalizacja: Włodowice
Sandwich - przeczytaj mój post i nie wszczynaj na nowo.

Dozwalać to ja sobie mogę :mrgreen: napisałem że na forum nie będzie promowania i zachęcania udziału w akcjach "łapankowych" osób które nie są pracownikami powołanych do tego służb. Kto chce brać w tym udział niech szuka informacji gdzie indziej.

Samo fotografowanie to zupełnie inna sprawa, ale zdjęcia należy przekazywać do służb w tym celu powołanych. Jak ktoś wrzuci tutaj zdjęcie samochodu/quada/crosa/... z widocznymi tablicami rej. lub innymi elementami pozwalającymi na personalną identyfikację to post leci w kosmos.
Dlaczego - bo to nie miejsce na takie akcje i nie życzę sobie potencjalnych kłopotów z tym związanych.

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2007, 20:29
Posty: 3061
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Ja rozumiem, ale ...

Samemu się łapanki nie da zorganizować.
Jak ktoś chce uczestniczyć w takiej z innymi służbami to musi mieć jakieś uprawnienia, bo chyba służby go nie dopuszczą. Np. jakiegoś strażnika ochrony przyrody, albo coś.
Robienie zdjęć i umieszczanie ich na forum mijałoby się z celem i niczemu by nie służyło. Oczywiście , że na policję.

_________________
-------------------------------------------------------------------
http://www.towarzystwojurajskie.pl/
strona domowa:
http://www.sa.wicz.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 16:57 

Dołączył(a): 29 gru 2007, 19:20
Posty: 504
Lokalizacja: Wancerzów
Słowo "łapanka" ma bardzo "miłe" skojarzenia w języku polskim.

_________________
Rafał


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 17:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2007, 20:29
Posty: 3061
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
RafRaf napisał(a):
Słowo "łapanka" ma bardzo "miłe" skojarzenia w języku polskim.


Donos też, dlatego w naszym społeczeństwie takie duże przyzwolenie na kombinowanie i łamanie prawa i mamy to , co mamy.

_________________
-------------------------------------------------------------------
http://www.towarzystwojurajskie.pl/
strona domowa:
http://www.sa.wicz.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 17:38 

Dołączył(a): 29 gru 2007, 19:20
Posty: 504
Lokalizacja: Wancerzów
Co ma donos do łapanki?

_________________
Rafał


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 18:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 gru 2006, 20:13
Posty: 1487
Ja na prawie się nie znam.
Jestem jednak przeciwny " napuszczaniu" jednej społeczności na drugą.
Tylko patrzeć jak na Jurze jedna manifestacja spotkać się może z kontrmanifestacją.
"Łapanka" obywatelska może się też w pewnym momencie skończyć na definicji przekroczenia granicy działań w ramach obowiązującego prawa( tak mi powiedział Jurajczyk- ochroniarz).
Ścigający może zostać ściganym(gaz pieprzowy może wtedy nie wystarczyć).

_________________
Woody Allena cenię za specyficzne poczucie humoru
Wojciecha Pokorę również za nazwisko cenię.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 maja 2011, 21:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sie 2005, 14:04
Posty: 1185
Lokalizacja: Częstochowa
A mi szkoda że opinie są takie skrajne. Wszystkich ładujemy do jednego wora ! W radiu „Jura” w Cz-wie ciągle trują o tym zlocie (moda ostatnio na zloty przyszła), zaznaczając że quadowcy chcą pokazać swoją „inną twarz”. Dajmy im szansę !
Osobiście nienawidzę osób jeżdżących na qadach czy krosach po rezerwatach lub z szaleńczą prędkością po leśnych ścieżkach.
Spotkałem się też „qadziarzami”, którzy widząc nas na szlaku, zjechali na bok i dali nam spokojnie przejść. To wszystko sprawa indywidualna i kultura osobista.
Tak jak pisałem kiedyś, nie toleruję pijanych kierowców i ludzi rozmawiających przez telefon w czasie jazdy ! Ale jeszcze dużo wody w Warcie upłynie zanim dorośnie nasze społeczeństwo do zachodnio-europejskich norm. I tu też bym nie próbował obarczać "nas" tym że jesteśmy trochę „dzicy”. Po prostu tak jest i wymaga to czasu !

_________________
Pozdrawiam
Arek Klecz :: JuraTrek.eu


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 28 maja 2011, 08:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 06 mar 2007, 20:29
Posty: 3061
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
[quote="egzor"
Spotkałem się też „qadziarzami”, którzy widząc nas na szlaku, zjechali na bok i dali nam spokojnie przejść. To wszystko sprawa indywidualna i kultura osobista. [/quote]


A co on robił na szlaku? Czy to, że cię przepuścił wystarczy ci?
A nie pomyślałeś, że przez nich za parę lat szlaku już nie będzie. Zwierzęta uciekną, teren zostanie rozjeżdżony.
Główne rzeczy, które mi w tym przeszkadzają to hałas i smród i nawet jakby bombonierki rozdawali po drodze to na szlaku są chołotą bez wyobraźni.

_________________
-------------------------------------------------------------------
http://www.towarzystwojurajskie.pl/
strona domowa:
http://www.sa.wicz.pl


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 28 maja 2011, 09:53 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9148
Lokalizacja: Włodowice
Temat jest wyczerpany, kto chciał wyraził swój pogląd, czytelnicy sami wyciągną wnioski.

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postow.  [ Posty: 581 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Teraz jest 28 mar 2024, 12:44


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 27 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:
cron

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL