Teraz jest 28 maja 2024, 19:41




Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 mar 2008, 12:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3646
Wystarczy flash. Zainstaluj to się dowiesz :wink: a tak serio to nie ma. Mapa sięga pod Maków na wschodzie, a na północy do Żarnowca.

_________________
Portal o Jaskiniach Jury Krakowsko-Częstochowskiej
Jaskinie Jury


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 28 mar 2008, 14:34 

Dołączył(a): 12 maja 2007, 19:06
Posty: 139
Lokalizacja: Zawodzie k/Poczesnej
Posiadam mapę "Załęczańskiego Parku Krajobrazowego" obejmującą obszar między Wieluniem a Działoszynem ale jest to stare wydanie. Korzystałem z niej ostatnio z 1,5 roku temu ale się sprawdziła. O nowszych wydaniach nic mi nie wiadomo.


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 05 maja 2009, 11:35 

Dołączył(a): 24 wrz 2005, 15:07
Posty: 1056
Lokalizacja: Myszków
już niedługo nowa mapa Compassu - znów w wyniku współpracy gm. Janów z sąsiadem:
http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=902


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 05 maja 2009, 21:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 kwi 2008, 14:39
Posty: 346
Lokalizacja: Gliwice
Mam nadzieję, że przebieg szlaków będzie bardziej odpowiadał rzeczywistości niż na mapie Janów-Lelów


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2009, 10:27 

Dołączył(a): 24 wrz 2005, 15:07
Posty: 1056
Lokalizacja: Myszków
zaprezentowano nową mapę a okazuje się że cdn:
Cytuj:
W przygotowaniu jest mapa Turystycznej Doliny Wiercicy. Wszystkie mapy ukazały się nakładem wydawnictwa Compass

http://janow.pl/?s=a&t=1&m=&i=911


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 11 maja 2009, 15:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 09 maja 2007, 12:30
Posty: 3881
Lokalizacja: Pilica
Grube Ryby na tle smażalni.Zapachniało horrorem :wink: :mrgreen:

_________________
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni że spotykasz ich na każdym kroku...

Towarzystwo Jurajskie
http://www.jura-pilica.com


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 16 maja 2009, 21:10 
compass nie popisał się z wydaniem VIII 2008 jeśli chodzi o OPN :( ja wciąż korzystam z wydania VII 2007, mam jeszcze 4 egzemplarze więc powinny mi do końca roku wystarczyć, nowsze wydanie jest poprostu nieczytelne, nawet go nie kupowałem, np. zielony szlak pokrywa się z zieloną granicą parku i go nie widać (ogólnie mówiąc jest huyowe), oby compass nie wypuszczał podobnych bubli na inne regiony Jury


Gora
  
 
PostNapisane: 16 maja 2009, 21:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006, 12:14
Posty: 6895
Lokalizacja: Śląsk
tomek gała napisał(a):
huyowe


:shock:


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2009, 21:33 
napisałem przez y i samo h żeby nie wyszedł z tego wulgaryzm, za to to słowo w 100% oddaje moje zdanie na temat tego akurat nowszego wydania, inteligentni forumowicze napewno mnie zrozumieją, a jakby co to Michał wywali i po sprawie


Gora
  
 
PostNapisane: 16 maja 2009, 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 05 kwi 2006, 12:14
Posty: 6895
Lokalizacja: Śląsk
to co się ostatnio dzieje na forum to tragedia, nie dość, że połowa wpisów to jakieś czatowe bełkoty killa, mariusza i twoje, to jeszcze "niewulgarne zwroty dla inteligentnych", to nie jest poziom tego forum !


nie chce się tu zaglądać przez te śmieci, które produkujecie, poczytajcie stare wątki, gdzie piszą Michał, alkosander, mlody, sandwich i inni, szkoda

na razie


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2009, 21:45 
Robert, odnoszę dziwne wrażenie, że masz jakieś problemy inne niż te na forum, i starasz się za wszelka cenę ustawiać porządek tutaj bo gdzie indziej Ci się nie udaje, wyluzuj chłopie i będzie OK, a jak chcesz to zawsze mogę Ci jakos pomóc tylko mi napisz na pw o co biega
p.s. i to nie jest tylko moja opinia
pozdrawiam i przepraszam jeśli Cię to uraziło, ja poprostu jestem luzakiem (ale nie jestem chamem)


Gora
  
 
PostNapisane: 17 maja 2009, 05:42 

Dołączył(a): 08 lut 2005, 10:43
Posty: 9171
Lokalizacja: Włodowice
Moi mili - forum to nie miejsce na psychoanalizy, jak już koniecznie chcecie wymieniać opinie o sobie na wzajem to róbcie to przez maila tudzież inny kanał prywatny.

Odnośnie wulgaryzmów nawet w dziwacznej formie i zapisie wolał bym na forum nie oglądać, nasz język jest na tyle bogaty, że bez najmniejszego problemu można wyrazić niezadowolenie z tego czy innego powodu.

W tym konkretnym wypadku - Tomek napisz na forum, a jeszcze lepiej wyślij mailem do Compassu uwagi jakie masz do mapy. Jeżeli są one istotne to zapewne je poprawią i w następnej edycji będzie OK, z pożytkiem dla wszystkich odbiorców.

p.s.
Robert żeby być w porządku to trzeba powiedzieć że wcześniej też zdarzały się zagrywki jak z czata, czyli szybka wymiana postów bez szczególnego trzymania się tematu :lol:

_________________
JuraPolska.com - z nami poznasz Jurę - usługi przewodnickie, wycieczki piesze, rowerowe po Jurze K-Cz; spływy kajakowe Pilicą, Liswartą, Nidą.
Kajakiem, pieszo, rowerem między Wartą, Nidą i Pilicą - blog wycieczkowy.
Towarzystwo Jurajskie


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 30 lip 2009, 21:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 kwi 2007, 17:31
Posty: 3646
Kolejna mapa Olkusza, tym razem spod znaku Compass'u (po poprzednich mapach, to przesiadka z malucha do mercedesa:) ):

Cytuj:
Wydział Promocji Urzędu Miasta i Gminy w Olkuszu we współpracy z firmą „Compass” z Krakowa opracował nową mapę turystyczną Olkusza. Wydawnictwo wkrótce trafi do księgarń, kiosków i stacji paliw.
Przygotowanie do druku nowej, zaktualizowanej mapy rozpoczęło się ponad dwa miesiące temu. Oprócz weryfikacji dotychczasowych i wprowadzenia nowych danych (np. nazw niedawno powstałych ulic), zgromadzone zostały zdjęcia i opisy najbardziej interesujących miejsc. Efektem prac jest wydawnictwo zawierające trzy plany: miasta i gminy Olkusz w skali 1:25000, Olkusza w skali 1:15000 oraz ścisłego centrum z elementami graficznymi, przedstawiającymi charakterystyczne zabytki i atrakcyjne obiekty, jak bazylika, baszta, czy rzeźba rycerza. Na przeciwnej stronie mapy znalazły się obszerne, wzbogacone zdjęciami opisy, stanowiące mini przewodnik i informator o Olkuszu oraz najbliższych okolicach. Wstęp zawiera krótką charakterystykę i garść interesujących faktów z historii miasta. Najwięcej miejsca poświęcono zabytkom, muzeom oraz innym atrakcjom turystycznym. Nie zabrakło też informacji o okolicach Olkusza, należących do gminy sołectwach, a także znajdujących się poza granicami administracyjnymi, wartych odwiedzenia miejscach, jak np. Pustynia Błędowska. Całość uzupełniają niezbędne dla każdego turysty dane teleadresowe, obejmujące m.in. najważniejsze instytucje, hotele, restauracje i kawiarnie, apteki, bankomaty.
- Myślę, że nowa mapa okaże się atrakcyjna nie tylko dla odwiedzających nas turystów, ale również dla mieszkańców Olkusza, którzy znajdą na niej wiele interesujących i przydatnych informacji – powiedział nam Naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miasta i Gminy Waldemar Czarnota.


Gora
 Zobacz profil WWW  
 
PostNapisane: 31 lip 2009, 09:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lis 2005, 07:16
Posty: 422
Lokalizacja: Klucze
O, to sobie zakupię mapę gminy :)
Skala jest odpowiednia, bo na 1:50 000 nie ma sporo dróg zaznaczonych i nie potrafię potem komuś pokazać jakiejś ciekawej ścieżki.


Gora
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 wrz 2009, 20:33 

Dołączył(a): 12 lis 2008, 11:14
Posty: 14
Lokalizacja: Będzin
Dzisiaj w Empiku spotkałem zestaw Compass'u "Jura Krakowsko-Częstochowska", na który składają się 2 mapy w skali 1:50000 "część północno-zachodnia" i "część południowo-wschodnia" plus informator-przewodnik wszystko za 18zł - na stronie wydawnictwa tego nie znalazłem, ale nowość raczej to nie jest (wydanie VI)
Mapy mają rozszerzony zasięg (prawie w każdym kierunku) w stosunku do właściwej Jury, mnie akurat interesuje bliższe poznanie jej wschodnich krańców tak, że sobie ten zestaw zafundowałem.

Może komuś się również przyda :grin:


Gora
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utworz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Teraz jest 28 maja 2024, 19:41


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkownikow i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątkow
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postow
Nie możesz usuwać swoich postow
Nie możesz dodawać załącznikow

Szukaj:

Informujemy, iż forumjurajskie.pl w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności używa pliki cookies.
Więcej informacji na ten temat w linku: Polityka prywatności

Wydawnictwo

Kajakiem

Sklep Arsenał

Jura Paintball Silesia

JuraInfo.pl - noclegi na Jurze


ForumJurajskie.pl służy pogłębianiu wiedzy o Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, oraz okolicznych regionach m.in. Obniżeniu Górnej Warty, Jurze Wieluńskiej, Progu Lelowskim, itd.
Poruszane jest tu całe spektrum zagadnień związanych z historią, etnografią, kulturą, środowiskiem przyrodniczym, oraz turystyką i krajoznawstwem obszaru Jury Polskiej.
Możesz zaprezentować jurajskie zdjęcia, zapytać o bazę noclegową, wybrać najciekawszą trasę wycieczki, czy też dowiedzieć się o mniej znanych miejscach.

Właściciel ForumJurajskie.pl / JuraPolska nie bierze odpowiedzialności za treści zamieszczane na forum przez użytkowników,
jednocześnie zastrzega sobie prawo do usunięcia wpisów naruszających zapisy regulaminu forum.
Kontakt z administratorem forum - zobacz tutaj.



Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL